Az árfigyelő bekapcsolásához adja meg nevét és e-mail címét:
Név:

E-mail cím:

Minimum értesítési szint:
Ft

MAZDA CX-3 2.0i Revolution (Automata)

  • ADATOK
  • FELSZERELTSÉG
  • LEÍRÁS
  • Márka: MAZDA
  • Típus: CX-3
  • Teljesítmény: 89 kW, 121 LE
  • Évjárat: 2019
  • Kilométer: 0
  • Kivitel: Városi terepjáró (crossover)
  • Szín: Piros (metál)
  • Üzemanyag: Benzin
  • Váltó: Automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó
  • Állapot: Kitűnő
  • Hengerűrtartalom: 1998 cm3
Műszaki felszereltség
automata klíma, állítható kormány, centrálzár, defektjavító készlet, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, könnyűfém felni, kulcsnélküli indítás, szervokormány
Kényelmi felszereltség
elektromosan behajtható külső tükrök, tolatókamera, tolatóradar, ülésmagasság állítás
Biztonsági felszereltség
függönylégzsák, oldallégzsák, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, ködlámpa, ASR (kipörgésgátló), ESP (menetstabilizátor), fékasszisztens, guminyomás-ellenőrző rendszer, holttér-figyelő rendszer, indításgátló (immobiliser), visszagurulás-gátló
HiFi és multimédia
AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, USB csatlakozó, 6 hangszóró
Készletről, akár 5 év garanciával, azonnal elvihető. Részletekről érdeklődjön személyesen kereskedésünkben, vagy a +3630/5960190-es telefonszámon.

Kereskedés adatai:

Cég név: Autóforum Riegler Kft. Győr (szalon autók)
Cím: 9027 Győr, Pesti út 4.
Telefonszám: (+36) 30/595 5443, (+36) 30/595 2032, (+36) 30/595 3402, (+36) 30/595 1964, (+36) 30/595 3629, (+36) 30/595 3193
E-mail cím: andorka@autoforumriegler.hu, nagyl@autoforumriegler.hu, alidi@autoforumriegler.hu, bbabos@autoforumriegler.hu, haszongepjarmu@autoforumriegler.hu, farkasd@autoforumriegler.hu
Kapcsolattartó: Andorka Péter, Nagy László, Lidi Attila, Babos Balázs, Szaradics Jenő, Farkas Dániel
Nyitvatartási idő: H-P: 8-17,
Sz: 9-12

Értékesítő adatai:

Értékesítő név: Surman Péter
Telefonszám: 06305960190
E-mail cím: surmanp@autoforumriegler.hu

Ajánlat kérés a fenti járműre

  • Évjárat: 2018
  • 276 LE
  • Benzin
  • Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó
  • 14 600 km
  • Évjárat: 2018
  • 118 LE
  • Benzin
  • Manuális (6 fokozatú) sebességváltó
  • 32 000 km
  • Évjárat: 2019
  • 138 LE
  • Benzin
  • Manuális (6 fokozatú) sebességváltó
  • 0 km