Az árfigyelő bekapcsolásához adja meg nevét és e-mail címét:
Név:

E-mail cím:

Minimum értesítési szint:
Ft

MAZDA 2 1.5 Attraction (Automata)

  • ADATOK
  • FELSZERELTSÉG
  • LEÍRÁS
  • Márka: MAZDA
  • Típus: 2
  • Teljesítmény: 66 kW, 90 LE
  • Évjárat: 2019
  • Kilométer: 0
  • Kivitel: Ferdehátú
  • Szín: Piros (metál)
  • Üzemanyag: Benzin
  • Váltó: Automata (6 fokozatú tiptronic) sebességváltó
  • Állapot: Kitűnő
  • Hengerűrtartalom: 1496 cm3
Műszaki felszereltség
automata klíma, állítható kormány, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, fedélzeti komputer, könnyűfém felni, kulcsnélküli indítás, szervokormány
Kényelmi felszereltség
fűthető ülés, tolatóradar, ülésmagasság állítás
Biztonsági felszereltség
függönylégzsák, oldallégzsák, utasoldali légzsák, vezetőoldali légzsák, ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), esőszenzor, guminyomás-ellenőrző rendszer
HiFi és multimédia
AUX csatlakozó, bluetooth-os kihangosító, 6 hangszóró
Készletről, akár 5 év garanciával, azonnal elvihető. Részletekről érdeklődjön személyesen kereskedésünkben, vagy a +3630/596-0190-es telefonszámon.

Kereskedés adatai:

Cég név: Autóforum Riegler Kft. Győr (szalon autók)
Cím: 9027 Győr, Pesti út 4.
Telefonszám: (+36) 30/595 5443, (+36) 30/595 2032, (+36) 30/595 3402, (+36) 30/595 1964, (+36) 30/595 3629, (+36) 30/595 3193
E-mail cím: andorka@autoforumriegler.hu, nagyl@autoforumriegler.hu, alidi@autoforumriegler.hu, bbabos@autoforumriegler.hu, haszongepjarmu@autoforumriegler.hu, farkasd@autoforumriegler.hu
Kapcsolattartó: Andorka Péter, Nagy László, Lidi Attila, Babos Balázs, Szaradics Jenő, Farkas Dániel
Nyitvatartási idő: H-P: 8-17,
Sz: 9-12

Értékesítő adatai:

Értékesítő név: Surman Péter
Telefonszám: 06305960190
E-mail cím: surmanp@autoforumriegler.hu

Ajánlat kérés a fenti járműre

  • Évjárat: 2017
  • 109 LE
  • Dízel
  • Manuális (6 fokozatú) sebességváltó
  • 45 337 km
  • Évjárat: 2019
  • 118 LE
  • Benzin
  • Manuális (6 fokozatú) sebességváltó
  • 1 km
  • Évjárat: 2019
  • 118 LE
  • Benzin
  • Manuális (6 fokozatú) sebességváltó
  • 10 km